درباره ما

«رسانه یادآوری»، با شعار: «صدای رسای همه مردم»، در زمینه اجتماعی و فرهنگی، در تاریخ 1399/03/12، طی مجوز شماره 86526، از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تأیید و در گستره توزیع شمال غرب کشور، مجوز انتشار گرفت که پس از انتشار 14 شماره به صورت نسخه کاغذی، با عنایت به عدم امکان دسترسی سریع و راحت برخی از مخاطبان به نسخه کاغذی و تمایل به مطالعه نسخه الکترونیکی آن، ضمن استمرار انتشار نسخه کاغذی، ورژن آنلاین آن نیز، در مورخ 1400/11/10 راه‌اندازی گردید.
شماره استاندارد بين‌المللی پيایندها در رسانه یادآوری، عبارت است از: ISSN – 2783- 1620

مشخصات:

  • صاحب امتیاز و مدیر مسؤول: محمدرضا باقرپور
  • زمینه فعالیت: فرهنگی و اجتماعی
  • گستره فعالیت: شمال غرب کشور

شماره تماس ضروری با مدیر مسؤول رسانه یادآوری: 09143006168

رسانه یادآوری، صدای رسای همه مردم

معرفی و توضیح مختصر لوگوی یادآوری:

لوگوی رسانه یادآوری آنلاین، از حرف Y ، تشکیل شده است که با بازوی بلند در سمت راست، به تعداد 4 بار، در حول محور مرکزی و در خلاف جهت عقربه‌های ساعت، تکرار شده که این تکرار و بازگشت به زمان عقب در حین چرخش دورانی، نشان‌دهنده جریان و سیالی و نمایانگر مفهوم یادآوری است.

در لوگوی یادآوری، کلمه «یاد»، به تعداد 4 بار تکرار شده است.

طرح لوگوی رسانه یادآوری آنلاین، نشانگر این است که این رسانه، ضمن تولید محتوای جدید، به دنبال یادآوری مطالبی است که قبلاً، در منابع و نوشته‌های دیگر، بوده و آورده شده و اکنون، نیاز به تکرار و یادآوری برخی از آنها، می‌باشد. رنگ کبود در لوگو، رنگ ملی در تاریخ ایران و نماد معنویت و از برجسته‌ترین رنگ‌ها در فرهنگ ایرانی است که در مساجد تاریخی ایران، از این رنگ، در کاشی‌کاری‌ها نیز، استفاده شده است.

KUBET